IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: URL to file
cs: URL adresa k souboru

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL
