IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Media settings
hu: Médiabeállítások

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: URL to file
hu: Fájl webcíme

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Remote URL
hu: Távoli webcím

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Upload location
hu: Feltöltés helye

en: File validator
hu: Fájl érvényesítő

en: "File" media source configuration
hu: „Fájl” médiaforrás beállításai

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése
