IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Loop
it: Iterazione

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Source type
it: Tipo di sorgente

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Media settings
it: Impostazioni Media

en: Submit button text
it: Testo del bottone invia

en: URL to file
it: URL del file

en: Alternative text
it: Testo alternativo
