IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი
