IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Loop
ru: Цикл

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Source type
ru: Тип источника

en: Debug
ru: Отладка

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Select file
ru: Выберите файл

en: Media settings
ru: Параметры медиа

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: URL to file
ru: URL файла

en: Alternative text
ru: Альтернативный текст

en: Remote URL
ru: Внешний URL-адрес

en: Media type
ru: Тип медиа

en: "File" media source configuration
ru: "Файл" настройка медиа источника

en: Show playback controls
ru: Показать элементы управления воспроизведением
