IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Link text
sv: Länktext

en: Source type
sv: Källtyp

en: Debug
sv: Felsök

en: Media settings
sv: Inställningar för media

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: URL to file
sv: URL till fil

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Remote URL
sv: URL

en: Media type
sv: Mediatyp
