IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Loop
id: Pengulangan

en: Link text
id: Teks tautan

en: Source type
id: Jenis sumber

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Media settings
id: Pengaturan Media

en: Submit button text
id: Teks tombol kirim

en: URL to file
id: URL ke berkas

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: Media type
id: Jenis media

en: "File" media source configuration
id: Konfigurasi sumber media "File"

en: Show playback controls
id: Menampilkan kontrol pemutaran
