IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Select file
kn: ಕಡತವನ್ನು ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿ
