IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Loop
lt: Ciklas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Media Type
lt: Medijos tipas

en: Media type
lt: Medijos tipas
