IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Debug
sk: Ladenie

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: URL to file
sk: URL adresa súboru

en: "File" media source configuration
sk: Konfigurácia zdroja média "Súbor"
