IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก
