IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: URL to file
be: URL да файла
