IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Link text
da: Linktekst

en: Source type
da: Kildetype

en: Select file
da: Vælg fil

en: Media settings
da: Medie indstillinger

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: URL to file
da: URL til fil

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Remote URL
da: Web-kilde URL

en: Media type
da: Medie type

en: Show playback controls
da: Vis afspilningskontroller
