IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: URL to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ
