IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Media settings
is: Margmiðlunarstillingar

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis

en: "File" media source configuration
is: Margmiðlunarstillingar fyrir "skrá"
