IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
