IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Loop
nl: Lus

en: Link text
nl: Linktekst

en: Source type
nl: Brontype

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Media settings
nl: Media-instellingen

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: Media type
nl: Mediatype

en: Upload location
nl: Upload-locatie

en: "File" media source configuration
nl: Mediabron-instellingen voor 'Bestand'

en: Show playback controls
nl: Afspeeltoetsen tonen
