IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Loop
oc: Bocla

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Debug
oc: Depuracion

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: URL to file
oc: Url del fichièr
