IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Source type
cy: Math o ffynhonnell

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun

en: URL to file
cy: URL at ffeil
