IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.4) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Loop
ja: ループ

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: Debug
ja: デバッグ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Select file
ja: ファイルを選択

en: Media settings
ja: メディア設定

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: URL to file
ja: ファイルのURL

en: Alternative text
ja: 代替テキスト

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: "File" media source configuration
ja: 「ファイル」メディアソースの設定

en: Show playback controls
ja: 再生コントロールを表示
