IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
