IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Loop
fa: حلقه

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Source type
fa: نوع منبع

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: URL to file
fa: آدرس به فایل

en: Remote URL
fa: آدرس دوردست
