IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Debug
sl: Razhroščevanje
