IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Loop
tr: Döngü

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Source type
tr: Kaynak türü

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Media settings
tr: Medya ayarları

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: URL to file
tr: Dosyanın URL'si

en: Alternative text
tr: Alternatif metin

en: Media type
tr: Medya tipi

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster
