IntelligenceBank DAM Connector (8.x-2.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Loop
vi: Lặp

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Source type
vi: Kiểu nguồn

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Select file
vi: Chọn tập tin

en: URL to file
vi: URL tới tập tin
