Intense (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: None
lv: Nav

en: Media
lv: Multivide

en: Caption
lv: Paraksts

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
