Intense (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: None
he: ללא

en: Media
he: מדיה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
