Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: None
hr: Nema

en: Media
hr: Mediji

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
