Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: None
hu: Nincs

en: Media
hu: Média

en: Caption
hu: Képaláírás

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Content image style
hu: Tartalom képstílus
