Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: Media
sk: Médiá

en: Caption
sk: Popis

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
