Intense (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: None
nl: Geen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
