Intense (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: None
oc: Pas cap

en: Media
oc: Mèdia

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
