Intense (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Media
tr: Medya

en: Caption
tr: Başlık

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Content image style
tr: İçerik resim stili
