Intense (8.x-1.0-alpha5) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: None
de: Keine

en: Media
de: Medien

en: Caption
de: Beschriftung

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Caption: @caption
de: Bildbeschriftung: @caption

en: Content image style
de: Inhalt Bildstil

en: Captions
de: Beschriftungen

en: The content image style.
de: Der Stil des Inhaltsbilds.
