Intense (8.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: None
el: Κανένα

en: Media
el: Μέσα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
