Intense (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: None
ca: Cap

en: Media
ca: Multimèdia

en: Caption
ca: Subtítol

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
