Intense (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: None
pl: Brak

en: Caption
pl: Podpis

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Caption: @caption
pl: Tytuł: @caption
