Intense (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Media
be: Мультымедыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана
