Intense (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
