Intense (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Media
pt: Mídia

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado
