Intense (8.x-2.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Media
hr: Mediji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
