Intercept (2.0.20) - en to ms translation catalogue (107 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Register
ms: Daftar

en: Approve
ms: Luluskan

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: more
ms: lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: view
ms: lihat

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Save
ms: Simpan

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: results
ms: keputusan

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: From
ms: Daripada

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Revisions
ms: Semakan

en: Vote
ms: Undi

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Maximum
ms: Maksima

en: Desc
ms: Menurun

en: By
ms: Oleh

en: Role
ms: Peranan

en: Deny
ms: Dinafikan

en: Argument
ms: Argumen

en: Profile
ms: Profil

en: Votes
ms: Undian

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Approved
ms: Diluluskan

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: People
ms: Orang

en: Blocked
ms: Disekat

en: Results
ms: Keputusan

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Denied
ms: Dinafikan

en: @type: deleted %title.
ms: @type: %title telah dipadamkan.

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Apply
ms: Pohon

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Loading
ms: Sedang memuatkan

en: Featured
ms: Terserlah

en: Any
ms: Mana-mana

en: About
ms: Perihal

en: Dates
ms: Tarikh-tarikh

en: Current user
ms: Pengguna semasa

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ms: Anda telah cuba menggunakan pautan log masuk hanya-sekali yang telah tamat tempoh. Sila memohon pautan yang baru dengan menggunakan borang di bawah.

en: Abbreviation
ms: Singkatan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Full content
ms: Kandungan penuh

en: No people available.
ms: Tiada orang tersedia ada.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
ms: Anda telah mencuba menggunakan pautan log masuk yang dibenarkan untuk satu kali sahaja; sama ada pautan ini sudah pun digunakan ataupun tidak lagi sah. Sila memohon kata laluan yang baharu dengan menggunakan borang di bawah.

en: Find and manage people interacting with your site.
ms: Cari dan urus pelawat yang berinteraksi dengan laman web anda.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ms: Uruskan akaun pengguna, peranan, dan keizinan.

en: Asc
ms: Menaik
