Intercept (all releases) - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Audience
af: Gehoor

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Vote
af: Stem

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Deny
af: Weier

en: Profile
af: Profiel

en: Votes
af: Stemme

en: Authored on
af: Geskep op

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Results
af: Resultate

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte
