Intercept (all releases) - en to be translation catalogue (88 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Schedule
be: Расклад

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Status:
be: Статус:

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: days
be: дні(дзён)

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Revisions
be: Версіі

en: Vote
be: Голас

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Maximum
be: Максімум

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Deny
be: Забараніць

en: Argument
be: Аргумент

en: Profile
be: Профіль

en: Votes
be: Галасы

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Results
be: Вынікі

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Permissions
be: Правы

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Copy
be: Калькаваць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Loading
be: Загружаецца

en: types
be: тыпы

en: Any
be: Любы

en: About
be: Аб

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Route
be: Маршрут

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Bundle
be: Набор

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
be: Для ўваходу ў сістэму Вы спрабавалі скарыстацца аднаразовай спасылкай, чый тэрмін ужо выбег. Калі ласка, запытайце новую спасылку праз форму ніжэй.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
be: Вы паспрабавалі выкарыставаць для ўвахода аднаразовую спасылку, якая ужо была выкарыставана і больш недзейнічае. Калі ласка запытайце іншую, выкарыстоўваючы форму  ніжэй

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Sort settings
be: Налады сартавання

en: Date (e.g. @format)
be: Дата (пр. @format)
