Intercept (all releases) - en to sq translation catalogue (55 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Vote
sq: Voto

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Deny
sq: Ndalo

en: Profile
sq: Profili

en: Votes
sq: Votat

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Results
sq: Rezultatet

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Permissions
sq: Të drejta

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sq: Jeni përpjekur të përdorni një lidhje njëherë të përdorshme identifikimi që ka skaduar. Kërko një të re duke përdorur formularin e mëposhtëm.

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
