Intercept (all releases) - en to mn translation catalogue (62 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Vote
mn: Санал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Votes
mn: Саналууд

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: People
mn: Хүмүүс

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
