Intercept (8.x-1.0-alpha17) - en to az translation catalogue (94 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Tag
az: Teq

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Summary
az: Xülasə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: author
az: müəllif

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Emails
az: E-poçtlar

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Dates
az: Tarixlər

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: No user
az: İstifadəçi yoxdur

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Full content
az: Tam məzmun
