Intercept (8.x-1.0-alpha21) - en to br translation catalogue (19 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: About
br: Diwar-benn
