Intercept (8.x-1.0-alpha24) - en to ug translation catalogue (56 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Feedback
ug: قايتما

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Saved
ug: ساقلاندى

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
