Intercept (8.x-1.0-alpha26) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
